OKYAF
پرش لینک ها
فایکو | اولین مشاور اختصاصی در کشور

طرح مشاوره تحصیلی نجات غریق

حواسمون بهت هست غرق نشیا!!!

ثبت نام این طرح

پلت فرمی نو در صنعت مشاوره تحصیلی

شروع از صفر تمام دروس نهایی

با این طرح، شما از سطح ابتدایی هر درس نهایی شروع خواهید کرد و به تدریج تمامی مباحث و مفاهیم را آموخته و به عمق آنها فرا خواهید رسید.

ارائه تمام سوالات نهایی سال‌های گذشته

این طرح شامل ارائه تمامی سوالات نهایی سال‌های گذشته است تا شما بتوانید بهترین آمادگی را برای آزمون نهایی داشته باشید.

به همراه ارائه سوالات ضروری

علاوه بر سوالات نهایی سال‌های گذشته، این طرح شامل ارائه سوالات ضروری و کلیدی می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا مفاهیم مهم را بیشتر درک کنید و در آزمون نهایی بهترین عملکرد را داشته باشید.

برنامه شخصی‌سازی شده

این طرح شامل برنامه‌ای است که به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده بر اساس نیازها و توانایی‌های شما طراحی می‌شود تا به بهترین شکل ممکن برای شما مناسب باشد

برنامه هفتگی و ماهانه برای امتحانات نهایی

شما در این طرح برنامه‌های هفتگی و ماهانه برای آمادگی در آزمون‌های نهایی خواهید داشت تا به شما کمک کند تا زمان و انرژی خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنید.

آخرین فرصت برای کسب معدل بالای 50 درصد کنکور

با این طرح، شما به آخرین فرصت برای کسب معدل بالای ۵۰ درصد در کنکور دست خواهید یافت و این امکان را خواهید داشت که به طور موثر برای این هدف تلاش کنید.

آخرین فرصت برای کسب معدل بالای 18

طرح نجاتی عظیم به شما آخرین فرصت را برای کسب معدل بالای ۱۸ در کنکور می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این هدف دست یابید.

از قدرت خلق کردن لذت ببرید

نتیجه ای که بدست می آورید

آمادگی کامل برای آزمون نهایی

با شروع از صفر و پوشش تمامی دروس نهایی، برنامه‌های شخصی‌سازی شده، و برنامه‌های هفتگی و ماهانه برای آزمون‌های نهایی، شما به آمادگی کامل برای آزمون خواهید رسید.

آشنایی کامل با نوع سوالات و موضوعات

با ارائه تمام سوالات نهایی سال‌های گذشته و سوالات ضروری، شما با نوع سوالات و موضوعات آشنا می‌شوید و می‌توانید مهارت خود را در حل آنها بهبود بخشید.

آمادگی برای کسب معدل بالا

با آخرین فرصت برای کسب معدل بالای ۵۰ درصد کنکور، شما به امکان دستیابی به معدل بالا و ورود به رشته‌های مورد نظر خود از دید دانشگاه‌ها دست خواهید یافت.

راهی به سوی موفقیت

با داشتن برنامه‌های شخصی‌سازی شده و پشتیبانی مداوم، اعتماد به نفس خود را در مواجهه با آزمون‌های نهایی افزایش می‌دهید و اطمینان بیشتری به عملکرد خود پیدا می‌کنید. و با استفاده از این طرح، شما به سمت موفقیت حرکت می‌کنید و می‌توانید به بهترین شکل ممکن در آزمون‌های نهایی کنکور عمل کنید.

ثبت نام این طرح
Call Now Button