OKYAF
پرش لینک ها
فایکو | اولین مشاور اختصاصی در کشور

طرح مشاوره تحصیلی ستاره نهایی

تک ستاره امروز تویی!

ثبت نام این طرح

شروع از صفر تمام دروس نهایی

با این طرح، شما از ابتدای هر درس نهایی شروع می‌کنید و تمامی مفاهیم و مطالب را مرور می‌کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز را از دست نداده‌اید.

ارائه تمام سوالات نهایی سال‌های گذشته

شما به تمامی سوالات نهایی سال‌های گذشته دسترسی خواهید داشت تا بتوانید مهارت خود را در حل این سوالات بهبود بخشیده و آمادگی خود را برای آزمون نهایی افزایش دهید.

به همراه ارائه سوالات ضروری

علاوه بر سوالات نهایی سال‌های گذشته، ارائه سوالات ضروری و کلیدی نیز به شما کمک خواهد کرد تا مفاهیم مهم را بیشتر درک کنید و در آزمون نهایی بهترین عملکرد را داشته باشید.

برنامه شخصی‌سازی شده

برنامه‌ی مطالعاتی شما به طور کامل بر اساس نیازها، توانایی‌ها و شرایط شخصی شما طراحی می‌شود تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

برنامه هفتگی و ماهانه برای امتحانات نهایی

این طرح شامل برنامه‌های ماهانه و هفتگی برای آمادگی در آزمون‌های نهایی می‌باشد تا به شما کمک کند تا بهترین عملکرد را در این آزمون‌ها داشته باشید.

آخرین فرصت برای کسب معدل بالای 50 درصد کنکور

با این طرح، شما به امکان دستیابی به معدل بالای ۱۸ در کنکور دست خواهید یافت و می‌توانید در رقابت برای ورود به رشته‌های مورد علاقه‌تان بهترین عملکرد را داشته باشید.

آخرین فرصت برای کسب معدل بالای 18

طرح نجاتی عظیم به شما آخرین فرصت را برای کسب معدل بالای ۱۸ در کنکور می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این هدف دست یابید.

از قدرت خلق کردن لذت ببرید

نتیجه ای که بدست می آورید

آمادگی کامل برای آزمون کنکور

با شروع از صفر در تمامی دروس نهایی، برنامه‌ی شخصی‌سازی شده، و آمادگی هفتگی و ماهانه برای آزمون‌های نهایی، به طور کامل برای کنکور آماده می‌شوید.

آشنایی کامل با نوع سوالات و موضوعات

با داشتن دسترسی به تمامی سوالات نهایی سال‌های گذشته و سوالات ضروری، می‌توانید با نوع سوالات و موضوعات آشنا شوید و بتوانید در آزمون‌ها بهترین عملکرد را داشته باشید.

آمادگی برای کسب معدل بالا

با آخرین فرصت برای کسب معدل بالای ۵۰ درصد کنکور، شما به امکان دستیابی به معدل بالا و ورود به رشته‌های مورد نظر خود از دید دانشگاه‌ها دست خواهید یافت.

راهی به سوی موفقیت

با داشتن برنامه‌های شخصی‌سازی شده و پشتیبانی مداوم، اعتماد به نفس خود را در مواجهه با آزمون‌های نهایی افزایش می‌دهید و اطمینان بیشتری به عملکرد خود پیدا می‌کنید. و با استفاده از این طرح، شما به سمت موفقیت حرکت می‌کنید و می‌توانید به بهترین شکل ممکن در آزمون‌های نهایی کنکور عمل کنید.

ثبت نام این طرح
Call Now Button